.

.

Бамбини Бели Тенкови Врвни Боди, 3pk

Бамбини Бели Тенкови Врвни Боди, 3pk

DEN 527.84
Износ

Врвот на Резервоарот без ракави едно Парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро. Овој 3 пакет ќе биде вашата спасувачка благодат во пролетните и летните месеци. Нема речиси ништо попогодно да се има наоколу од лесно влегување и излегување, едноставен, удобен резервоар онези што ќе оди со се. Боја : Бела 3 По Пакување • 100% Плетен Материјал Од Памучно Ребро За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Над Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење / Сушење На Паѓање• Достапни Големини : NB, S, M, L Бамбини Бел Резервоар Onezie.

R

Им се допаѓа и на купувачите