.

.

Рк Контрола Рака Одговара изберете: 2006-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ, 2006-КИА РИО

Рк Контрола Рака Одговара изберете: 2006-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ, 2006-КИА РИО

DEN 1103.84
Износ

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Moog Rk640403 Контрола Рака. Moog Rk640403 Контрола Рака. Moog Rk640403 Контрола Рака. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите