.

.

Крајбрежна пловница - насликано природно дрво со додаток за вратоврска - Бело миење

Крајбрежна пловница - насликано природно дрво со додаток за вратоврска - Бело миење

DEN 1039.84
Износ

Нагласете ја вашата куќа на плажа со каприц на крајбрежниот пловен свет, кој е изработен од природно дрво. Комплетирано со насликано бело миење кое дава потресен ефект, има вратоврска со јаже на врвот. Lookе се погледне како дома на странична маса за без напор да украси крајбрежен амбиент. Собранието не е потребно. Сува локација - Оваа ставка е оценета за суви локации, што значи дека може да се користи во затворен простор што вообичаено не подлежи на влага. Може да вклучува локација што е предмет на привремена влажна вентилација е соодветна за да се спречи каква било акумулација на влага, како што е бањата.

R

Им се допаѓа и на купувачите