.

.

Tuphely Industries традиционална бела цреша цветни птици гранки слика 11, дизајн од нан

Tuphely Industries традиционална бела цреша цветни птици гранки слика 11, дизајн од нан

DEN 14400.00
Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Уметничките дела се однесуваат на : растенија, птица, цвет, цвет, цреша од цреша, цветен дизајн, шема, ливче,. Дизајн од Нан.

R

Им се допаѓа и на купувачите