.

.

Garanimals бебе момче со кратки ракави памучни цврсти каросерии, големини 0- месеци

Garanimals бебе момче со кратки ракави памучни цврсти каросерии, големини 0- месеци

DEN 303.84
Износ

Лизгајте го на и надвор од вратата што одите. Подготвувањето на бебето е едноставно кога ќе започнете со Garanimals Bodysuit. Изработено во мека мешавина од памук, ова едно парче со кратки ракави може да се носи соло на топол ден, слоевито со јакна и панталони кога е малку ладно, или спарено со шорцеви за симпатичен изглед што е подготвен за Сонце. Како и да е, тој го носи, сигурно е да стане суштински дел од неговата гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; Затворање на дното на привремено за брзо и лесни промени во пелена. Ракави : кратко; Снимки на левото рамо за лесно вклучување и исклучување. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Модел на блокирање во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите