.

.

Амиско Харис Во. Вртлив Бар Столче-Јаглен Сива Полиестер Металик Сива Метал

Амиско Харис Во. Вртлив Бар Столче-Јаглен Сива Полиестер Металик Сива Метал

DEN 3999.84
Износ

Јасно модерно преземање на столицата Харис, овој модел ја спојува трендовската метална основа со заоблени линии и интегрирани потпирачи за раце за оптимална удобност при седење. И со својот неверојатен, софистициран потпирач за грб, сигурно е вртење на главата! Задолжително за вашиот кујнски остров. Боја : Јаглен Сив Полиестер / Металик Сив Метал. Вклучени : 1 столче и хардвер. Вртлива столица од 360 степени без враќање на меморијата. Капацитет на тежина : Поддржува до 300 килограми. Производ изработен од супериорен Северноамерикански челик, обоен со облога во прав без олово и еколошки безбедна за завршница отпорна на гребење. Цврста целосно заварена метална конструкција за зголемена издржливост. Произведено Во Канада. 10 години ограничена станбена гаранција. Димензии : 39.5 во. H x 21.25 во. W x 21.5 во. Д. висина На Седиштето : 30.625 во. Тежина : 23,5 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите