.

.

Ктингхуа Новороденче Бебе Девојчиња Бејзбол Облека Ромпер Комбинезон Без Ракави Со Лента За Глава Летна Облека Бела 3 Месеци

Ктингхуа Новороденче Бебе Девојчиња Бејзбол Облека Ромпер Комбинезон Без Ракави Со Лента За Глава Летна Облека Бела 3 Месеци

DEN 319.84
Износ

Облека за Новороденчиња, Ромпер Без Ракави Со Срцев Принт Со Летна Облека Со Лента За Коса. Симпатичната и модерна ромперка за бебиња за бебиња со облека за лента за глава мора да биде прекрасен подарок за вашето бебе. Совршен избор за одржување на вашето малечко ладно и удобно во текот на жешките летни месеци. Големина Шема. Големина (см). 60должина : t32tt Bust : t41tt Suggest Возраст : t0-3 Месеци. 70должина : t34tt Bust : t43tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t36tt Bust : t45tt Suggest Возраст : t6-12 Месеци. 90tlenght : t38tt Bust : t47tt Suggest Возраст : t12-18 Месеци. Големина(инч). 60должина : t12. 60 t Bust : t16. 14 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 70tlenght : t13. 39 t Bust : t16. 93 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80tlenght : t14. 17 t Bust : t17, 72 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90tlenght : t14, 96 t Bust : t18, 50 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : бебиња ромпер сет. Боја : бела. Големина : 60, 70, 80, 90. Материјал : полиестер. Шема : печати. Ракав : без ракави. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x romper. 1pc x лента за глава. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : облеката за новороденчиња е изработена од врвен полиестерски материјал, мека и удобна за носење, пријателска за кожата, го прави вашето бебе удобно во текот на целиот ден. Симпатичен Дизајн : ромперот за бебиња е без ракави, широки ремени за рамо, печатено срце, дизајн на крпеница, копчињата за меѓуножје се погодни за менување пелени, пар со лента за глава со лак, облеката со тематика за бејзбол е модерна и прекрасна. Повод : боди за девојчиња за бебиња е погодно за многу прилики, како што се семејни собири, настани родител-дете, секојдневни, секојдневни, фотографија, празник, роденден, бејзбол натпревар итн. Одличен Подарок : нашата облека за ромпер и лента за глава без ракави за бебиња е убав подарок за нови родители или искусни родители, сигурно ќе биде хит и кај родителите и кај бебињата, едноставен начин да ги облечат своите девојчиња. Пакет : ќе добиете 1pc x baby romper и 1pc x лента за глава. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото.

R

Им се допаѓа и на купувачите