.

.

Без граници за машка и голема машка стрип -тенок тенок џогери

Без граници за машка и голема машка стрип -тенок тенок џогери

DEN 1.33
Износ

Плановите за викенд добиваат зелено светло со супер-меки џогери од без граници! Повлечен стил со еластична половината додава дополнителна удобност додека трендовски тенок фит силуета нуди само доволно истегнување. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”носи големина M. fit : тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови од цвест и еден џеб за заварување. Карактеристики : еластична половината со влечење; еластично полите; Телото на Твил. Тенок фит џогери за мажи од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите