.

.

DesignArt 'Ретро светло и темно розова гладиолус' Традиционален wallиден часовник

DesignArt 'Ретро светло и темно розова гладиолус' Традиционален wallиден часовник

DEN 639.84
Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој виолетова традиционален часовник на wallидот на кругот. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој ретро светло и темно розов часовник Гладиолус пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој цветен и ботанички преголем часовник е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесено ултра сјајно обложување Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија . метал од 1мм алуминиумска оценка . 1-инчна рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот . Вклучени се држачи за монтирање и упатства се вклучени . Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите