.

.

Синсинати Bearcats Spirit Photo Fraph

Синсинати Bearcats Spirit Photo Fraph

DEN 1.67
Износ

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето училиште за музеј-квалитетен матки. Има вертикална фотографија од 5 до 7-инчи. Обликувањето е направено дрво и има сатен финиш на махагони. Целокупната големина на рамката е 9-5/8 за 11 5/8 инчи. Spirit Photo Fraph Photo Frage (вертикална) : официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

R

Им се допаѓа и на купувачите