.

.

Erikaенска женска плус големина Блер меко влечење на каприс со прилепно полите

Erikaенска женска плус големина Блер меко влечење на каприс со прилепно полите

DEN 3.33
Износ

Удобноста и стилот одат рака под рака со Ерика Блер повлекување на Каприс. Snap Tab Hem додава трендовски допир. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Среден пораст; приближно. ИНСЕАМ : 18,5 ". Повлечете ја еластична лента за половината со влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите