.

.

Делу Женски Летен Резервоар Без Ракави Врвна Лабава Маица За Вратот На Екипажот Основна Маица

Делу Женски Летен Резервоар Без Ракави Врвна Лабава Маица За Вратот На Екипажот Основна Маица

DEN 3.00
Износ

Нашиот основен резервоар е направен од висококвалитетна ткаенина која е супер мека и удобна. Кожата-пријателски, растеглив, лесен елек ви обезбедува пријатно искуство со носење. Екипажот Вратот Ракави Кошула Еднобојна Удобна Симпатична Маица. Совршено за секојдневно носење, тоа е одличен избор за жени од сите возрасти. Женски еднобоен резервоар за вратот на екипажот, лесен за спарување со хеланки, фармерки или тексас шорцеви. Основниот, но класичен дизајн го прави овој елек безвременски и лесен за создавање стилски изглед! Женски Летен Обичен Резервоар Без Ракави. Екипажот вратот ракави кошула. Основно класично лабаво вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите