.

.

ft половина пазар на памет со бронзена рунда слободна пластична база, темно зелена

ft половина пазар на памет со бронзена рунда слободна пластична база, темно зелена

DEN 560.00
Износ

Чадорот на полу -тркалезно внатрешен двор е совршена опција за која било страна на прозорецот или мали простори за внатрешен двор, каде што обичниот чадор едноставно не работи. Направено со крошна отпорна на временски услови и лесен за отворен механизам. Подготвени за употреба директно од кутијата. Комплетот вклучува цврста тркалезна пластична основа. Сетот вклучува : еден (1) половина чадор и една (1) тркалезна пластична основа. Полиестерска крошна. Механизам за кревање на чудак. Решение за мали простори како балкони, мали тераси, патики, палуби или тенди. Времето и УВ отпорни.

R

Им се допаѓа и на купувачите