.

.

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б Одговара изберете: 1988 - ТОЈОТА КАМРИ, ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б Одговара изберете: 1988 - ТОЈОТА КАМРИ, ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА

DEN 3278.88
Износ

А1 Кардон Диск Сопирачка Дебеломер P/N : 19-B1203 бакарни подлошки вклучени за совршен печат 100% SAE специфични гумени заптивки предвидени ЗА oe вклопување И функција нови завртки за крварење обезбедени за крварење без проблеми и позитивен печат Го Вклучува целиот хардвер за инсталација неопходен За работата Секоја единица е 100% тестирана ЗА да се обезбеди квалитет И сигурност ЗАБЕЛЕШКА : основно полнење вклучено во цената. Одговара Изберете : 1988-1999 ТОЈОТА КАМРИ 1999 ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА 1990-1991,1997-1999 ЛЕКСУС ЕС 1988-1989 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите