.

.

Norsk Black Grey In. In. Eva Fonam Sport Multi-Purse Reversible Polloking Tile

Norsk Black Grey In. In. Eva Fonam Sport Multi-Purse Reversible Polloking Tile

DEN 3039.84
Износ

Норск, испреплетени душеци за пена се направени од рециклирани материјали до обезбедување на еколошки решение за тротоарите за вашата гаража, подрум или која било друга просторија од вашата куќа. Овие душеци од пена ќе издржат години на употреба и ќе имаат текстура против лизгање од двете страни. Овој душек од пена лесно се собира како и другите опции за тротоарите, вклучувајќи, душеци за загатки, плочки од пена, гаражни плочки и душеци за играње пена. Овој сет е реверзибилен, овозможувајќи ви можност за сите сиви, сите црни или шема на таблата. Вклучуваме и граници со директен раб за да обезбедиме готов, униформен изглед. Секоја меѓусебна мат е дебелина од 0,75 инчи на 24-инчи (L) за 24-инчи (W). Овој подебел одделение има патентиран реверзибилен дизајн што го прави функционален за бесконечна разновидност на употреба и апликации, како што се простории за вежбање, домашни спортски сали, гаражи, работилници, кампување, рекреација, области против замор и фитнес студија. Сите производи од пена на Норск се без латекс, без олово, безбедни области со деца со оценка на ASTM. Норск, меѓусебно блокирање на пена, доаѓаат со ограничена гаранција за живот. Патенти САД D532.238; и патенти во очекување. Запленувањето на разни комплети за пена во боја на бои опстојува со години на повторна употреба. Идеално за употреба во простории за вежбање, домашни спортски сали, гаражи, работилници, кампување, фитнес студија и многу повеќе. Бесплатно и слободно олово со летекс со безбеден рејтинг на дете ASTM. Индивидуалните парчиња за блокирање на мат измерат 0,75 инчи дебели на 24 in. (W) од 24 in. (L). Опфаќа површина од 48 квадратни. Ft.

R

Им се допаѓа и на купувачите