.

.

College Collection Collectionенски Патриша широка ширина се лизга на балетски станови за зашилени пети

College Collection Collectionенски Патриша широка ширина се лизга на балетски станови за зашилени пети

DEN 332.80
Износ

Вие нема да верувате колку се удобни и симпатични Патриша станови од колекцијата Journee. Подготвената мастила, широката ширина и меката веганска кожа ги прават совршен избор за долг ден надвор. Прескриените ленти со закопчани додаваат малку егичност, додека зашилениот пети носи класичен допир на вашата облека. Изберете од класични печати и задебелени животни отпечатоци. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите