.

.

Графички, печатени и цврсти маици за девојчиња за чудо нација, 4-пакувања, големини 4- & плус

Графички, печатени и цврсти маици за девојчиња за чудо нација, 4-пакувања, големини 4- & плус

DEN 511.84
Износ

Лесно ажурирање. Оваа фантастична четворка маици од Wonder Nation е направена во удобна мешавина од памук. Со привлечни, забавни отпечатоци и цврсти тонови, овие тимови се спаруваат со сè и сè, од шорцеви до положување под фланелна кошула кога има студ во воздухот. Супер-мека и со опуштено вклопување, ова се типите што ќе ги носи на повторување. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контрастни отпечатоци и цврсти тонови. Графички маички за кратки ракави на девојчињата од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите