.

.

Се-Во-Едно 30 Нерѓосувачки Челик Поткопа Кујна Мијалник И Харисон Хром Тапа Во Собата

Се-Во-Едно 30 Нерѓосувачки Челик Поткопа Кујна Мијалник И Харисон Хром Тапа Во Собата

DEN 5919.84
Износ

Ако елегантен и модерен е вашиот стил, овој виго се-во-едно сет сигурно ќе ви го привлече вниманието. Од аглите Со Нулта Радиус на мијалникот за поткопување до елегантните линии На славината Од Нерѓосувачки Челик Харисон, овој Пар се вклопува и функционира совршено ВИГО Се-Во-Едно 30" Поткопан Кујнски Мијалник Од Нерѓосувачки Челик И Комплет За Славина Харисон Хром : премиум сатенска завршница од комерцијално одделение. Сите кујнски мијалници ВИГО гарантирано никогаш нема да ' рѓа. Карактеристичен аголен дизајн на агли со нула радиус за удобна функционалност и стилски изглед. Елегантни, функционални жлебови за одвод за побрзо одводнување и сушење. Заден стандард 3.5" поставувањето на одводот обезбедува максимално складирање и простор на кабинетот. Исечете дефиниција предвидени за .125 " открие или флеш инсталација. Обезбеден хардвер за монтирање. Мерења На Мијалник : Надворешни Димензии : . Должина : 30". Ширина : 19". Длабочина : 10". Внатрешни Димензии : Должина : 28". Ширина : 17". Длабочина : 9.875". Потребен внатрешен простор на кабинетот : 32". Вклучена е бесплатна врежана табла за сечење ВИГО. Овој кујнски мијалник е cupc сертифициран ОД IAPMO. Сите кујнски мијалници ВИГО имаат Ограничена Доживотна Гаранција. Кујнската Славина VG02002 CH Harrison изградена од цврст месинг со Хромирана завршница што обезбедува издржливост и подолг век на траење. Двојна функција, повлечена глава за прскање за газиран проток или моќен спреј. Вклучува лице со спреј што се спротивставува на таложење на минерали и лесно се чисти. ЗАВРШУВАЊАТА НА ВИГО се спротивставуваат на корозија и оцрнување, надминувајќи ги стандардите за издржливост на индустријата. Долготраен, висококвалитетен керамички диск кертриџ тестиран до 500.000 употреби. Вртливиот излив од 360 степени. Инсталација со една дупка. Контрола на водата и температурата со една лост. Вклучени се сите монтажни хардверски и линии за топла/ладна вода. Притисок на водата тестиран за индустриски стандард. Стандарден АМЕРИКАНСКИ водовод .375 " врски. Мерења на славината : висина на Славината : 15.125". Излив достигне : 8.5". 1.8 Стапка На Проток НА ГПМ. Оваа кујнска славина е c UPC, NSF-61, NSF-372, AB1953 и CALGreen сертифицирани од IAPMO. АДА Во согласност. Сите ВИГО славини имаат Ограничена Доживотна Гаранција. Цедилката ЗА Мијалник VGSTRAINER е изработена од издржлив цврст месинг во Хромирана завршница. Диспензерот ЗА Сапун VGSD001 CH е цврст месинг со Хромирана завршница и одговара на 1,5" отворање со проекција на излив од 3,5". Соодветната Долна Мрежа VGG2716 Е хромиран нерѓосувачки челик со винилни стапала и заштитни браници.

R

Им се допаѓа и на купувачите