.

.

Paw Patrol Boys долга ракав врвот, панталони и облека, 3-парчиња сет за пижами, големини 2T-5T

Paw Patrol Boys долга ракав врвот, панталони и облека, 3-парчиња сет за пижами, големини 2T-5T

DEN 207.68
Износ

Маршал, Чејс и екипажот се тука за да го затегнат вашето малечко за добар ноќен одмор. Овој сет вклучува врв на долги ракави и PJ панталони со целата банда со кадифен наметка за положување. Ова ќе стане омилен во гардеробата на вашето мало. Носете го за да дневно или да донесете на спиење, овој сет ќе ги задржи да се чувствуваат пријатно цела ноќ! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе, 1 наметка и 1 пар панталони PJ. Врвни карактеристики : стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; графички принт од предната страна; Детали за контраст. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за удобност; кадифен ткаенина; цврсти бои. Карактеристики на облеката : Отворен фронт со само -вратоврска; плус ткаенина; два џебови на страни; Графички принт на градите. Пламен за ретардантна ткаенина за безбедност. © Виаком, сите права се задржани. Ник rуниор Патрол Патрол Маршал и Чејс Роб Пижама Топ и панталони за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите