.

.

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 4- & плус

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 4- & плус

DEN 2.00
Износ

Наменето за девојчиња во движење, Училишните униформа за девојчиња Wonder Nation, униформа за панталони за влечење, ќе се подготват за училиште едноставно. Благодарение на удобноста и леснотијата на целосна еластична лента за половината, девојчињата можат да ги повлечат овие панталони со строги панталони и да бидат на пат кон училиште во ниеден момент. Одликувајќи се со четири функционални џебови и засилено колено за дополнителна издржливост, избираат помеѓу класична униформа одобрена каки, ​​морнарица и црни стилови. Сега опремена со специјален третман за ослободување на дамки, нејзините пантолони ќе останат нови уште подолго. Со панталони за чудо нација, младите ќе бидат подготвени да заработат А во склоност и во удобност. Чудо на нација девојки Училишна униформа затегнати панталони за влечење на Твил : 97% памук, 3% Спандкс цврста праска од праска. Директно панталони. Целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност. 2 предни џебови, 2 џебови на грбот. Засилено колено. Третман за ослободување на дамка. Достапно во каки, ​​морнарица и црна боја. Одобрена училишна униформа. Машинско миење ладно. Училишни униформни панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите