.

.

Лого Култура Дуксер-Морнарица, М

Лого Култура Дуксер-Морнарица, М

DEN 591.52
Износ

Дали знаевте дека модата и удобноста можат да се комбинираат? Овој дуксер од руно е тука за да ја докаже поентата. Меката ткаенина се чувствува дополнително мека на допир, а трендовскиот крој со ребресто деколте и суров раб излегува веднаш од модните списанија додека сеуште го одржува лежерно. . . • Везени Предни Лево Градите. . • 52% воздушен волумен чешлан и прстенест памук, 48% поли руно. . • Ребрести деколте на екипажот и манжетни. . • Падна рамо сече. . * Исечено тело со суров раб • . • Странично споени. . Лого Култура Дуксер-Морнарица, М.

R

Им се допаѓа и на купувачите