.

.

Бесплатно собрание на женско секојдневно меко палто на ровот

Бесплатно собрание на женско секојдневно меко палто на ровот

DEN 0.67
Износ

Не можам да тргнам наопаку со секојдневниот палто за ровови на слободното склопување. Изработен од 100% памук, овој супер-мек ров, е безвременски стил кој додава полски и топлина на која било облека. Преработен класик, овој разноврсен палто е идеален избор за транзиција од сезона во сезона. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна. Должина : долга 39 ”. Јака : јака од изрез. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни за копче. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : појас за само-вратоврска; назад отвор; нелиран. Меки палто за ровови за жени од слободно склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите