.

.

Исечете го женското момче Блејзер со ракави за гребење

Исечете го женското момче Блејзер со ракави за гребење

DEN 3.00
Износ

Поголем, подолг, поширок и поширок - блејзерот на момчето од Scoop го нуди најдоброто од двата света : добијте го преголемото вклопување што го сакате и прилагодувате што ви треба за да одговараат на вашата фигура. Спарете го со прекрасни, слаби панталони за изглед на бохо-шик. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено, момче одговара; влошки на рамената. Дизајн на отворено. Јака од шал; 2 предни џебови. Цврста постава. Измабени ракави. Шел : 95% полиестер/5% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дечко за размачкана јака од шал, блејзер за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите