.

.

Лесен уличен oryори лесен лизгање

Лесен уличен oryори лесен лизгање

DEN 479.84
Износ

Theори брзо ќе стане ваш случај во сезоната. Совршено за каде и да ве однесе патувањата. Перфед горниот дел, со центарот за да се обезбеди истегнување за фитлисти и влошка подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично стапало ќе ве натера да шетате во удобност секој пат кога ќе се лизнете на овој чевел. 1 инчен потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Парфед горен дизајн. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Истегнете за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите