.

.

Иновации први лаборатории оригинални

Иновации први лаборатории оригинални

DEN 559.20
Износ

Раѓањето на микро роботски суштества. Забивањето производ на пазарот е предизвик. Дури и наједноставните концепти стануваат комплицирани откако ќе се сретнат идејата и производството на реалноста. Еве неколку клучни чекори и придружни слики што го документираат развојот на оригиналниот хексајб. Уживајте! Иновации први лаборатории Оригинална спакувана количина : 1. Пакувана количина : 1. Препорачана возраст : 8 година и повеќе. Препорачана возраст : 8 години и повеќе. Потребно е собрание : Не. Собрание Потребно : Бр. Возрасна група : Дете. Пол : Унисекс. Сертификација на животната средина : Вее. Еколошки : Да.

R

Им се допаѓа и на купувачите