.

.

TKing Мода Жените Мода Повик Лента Печати Патент Долг Ракав Џеб Лабава Палто-XXXL

TKing Мода Жените Мода Повик Лента Печати Патент Долг Ракав Џеб Лабава Палто-XXXL

DEN 3.00
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Спецификации : Сезона : Пролет, Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Канцелариски Материјал : памучен мешавина : Секојдневен, моден ракав должина : Должина На Долги Ракави : Редовна Облека : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како да се мие : Препорачано Со Ладна Вода / Не Избелувајте / Закачувајте Или Сушете На Линија што добивате : 1 х Компјутер Женски Капут [Удобен Материјал] : Брзо ќе Стане Ваш Омилен. Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во текот на Целиот Ден.Обезбедете топлина и удобност за есенско и зимско носење. [Карактеристики] : Сосема нов, висок квалитет! Специјалниот дизајн на секојдневна мода и мода е погоден за луѓе од секаков тип на тело. Уникатниот стил прави да изгледате поубаво, помодерно, посекси и поелегантно. затворање. [Појавување] : можете директно да одговарате на кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Ова е дефинитивно задолжително во вашиот плакар. Совршена серија за сите сезони! Класичните единечни производи ви носат удобно и елегантно искуство со носење. [Прилика] : Оваа облека има шик стил и висококвалитетен дизајн. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом, плажа, свадба итн. [Најдете Ја Вашата Големина] : ве Молиме внимателно прочитајте ги информациите за големината на сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате и изберете ја големината што најмногу ви одговара за да обезбедите точно вклопување. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние сме среќни да ви служиме.

R

Им се допаѓа и на купувачите