.

.

Шампионски момчиња четвртина поштенски ветерници, големини 8-20

Шампионски момчиња четвртина поштенски ветерници, големини 8-20

DEN 319.52
Износ

Четвртиот ветерник на Шампион на Шампион му помага да го победи студот додека го зајакнува неговиот стил во лесна, но заштитна конструкција и кул печатење на екранот на логото на шампион на фронтот. Прикачен аспиратор. Четвртина поштенски фронт. Печатење на екранот со лого на шампион однапред. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шампион четвртина поштенски ветерници за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите