.

.

Мажи Плус Големина Зимски Капут Јака Со Ревер Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Задебелен Капут Овча Јакна Килограм

Мажи Плус Големина Зимски Капут Јака Со Ревер Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Задебелен Капут Овча Јакна Килограм

DEN 1151.84
Износ

Мажи Плус Големина Зимски Капут Јака Со Ревер Со Долги Ракави Обложена Кожна Јакна Гроздобер Задебелен Капут Овча Кожа Јакна Килограм Палта менсгендер : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Она што го добивате : 1 компјутер палто} Материјал Е Направен од Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни. Во Прилики, Може Да Се Носи Со Обични Панталони Или Со Секси Фармерки. Овој Капут Може Да Се Носи Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банкети.

R

Им се допаѓа и на купувачите