.

.

Отров Моќ Тера Хантер М Т Кал Терен LT35X13, 50R 126Q F Лесен Камион Гума

Отров Моќ Тера Хантер М Т Кал Терен LT35X13, 50R 126Q F Лесен Камион Гума

DEN 3758.56
Износ

Моќност На отровот Тера Хантер М/Т ЛТ35Х13, 50Р20 126к Фовервју Тера Хантер М/Т Од Веном Моќ е наменета за лесни камиони и Теренци кои сакаат да се справат со најпредизвикувачките терени и услови. Тера Хантер м/Т се одликува со засилена обвивка, шема на шари од кал-терен со дарежлив сооднос на празнина за лесно самочистење на кал и остатоци и навртки за рамо за гризење и испорака на странично влечење. Тера Хантер М/Т, исто така, има различни дизајни на секој страничен ѕид, овозможувајќи ви суптилно да го прилагодите изгледот на вашиот камион! Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите со отворени раменици промовира добро самочистење на кал, камења и остатоци за доследно влечење. Навртките за рамо копаат во кал, нечистотија и други терени надвор од патот за да ја зголемат страничната влечна сила. Засилената обвивка ја зголемува издржливоста при возење надвор од патот. Реверзибилните дизајни на страничниот ѕид овозможуваат сопствен изглед. Големина : LT35 X13, 50 R20. Опсег На Оптоварување : Ф. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите