.

.

Отров Моќ Тера Хантер Р Т Плус Солиден Терен LT35X12, 50R 128q F Лесен Камион Гума

Отров Моќ Тера Хантер Р Т Плус Солиден Терен LT35X12, 50R 128q F Лесен Камион Гума

DEN 1.33
Износ

Моќност на отровот Тера Хантер R/T Плус LT35 X12. 50 R18 128q Foverviewter Terra R / T Плус Од Моќта На Отровот ја дели разликата помеѓу гумите за сите терени и теренот со кал, со агресивна шара за навртки што обезбедува извонредна влечна сила во кал, снег и песок со добро самочистење на кал и остатоци. Изградена за употреба на лесни камиони и Теренци, формулацијата на шарите На Terra Hunter R/T Плус е дизајнирана за долго абење и останува флексибилна за одлично, конзистентно држење во зимски услови. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите на навртките ја подобрува влечната сила во кал, снег и песок. Засилената обвивка ја зголемува издржливоста при возење надвор од патот. Моделот на шарите за самочистење ја принудува калта, нечистотијата, карпите, камењата и другите остатоци од шарата за доследно влечење. Гуменото соединение останува флексибилно на температури под замрзнување за доследно држење. Големина : LT35 X12. 50 R18. Опсег На Оптоварување : Ф. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите