.

.

Отров Моќ Патека Ловец На Сите Терени LT33X12. 50R 119r F Лесен Камион Гума

Отров Моќ Патека Ловец На Сите Терени LT33X12. 50R 119r F Лесен Камион Гума

DEN 0.33
Износ

Ловец На Патеки за Моќност на отров НА LT33 X12, 50 R20 119r Преглед На Патеката ХАНТЕР АТС е уникатна хибридна гума развиена имајќи ги предвид и лесните камиони и помалите кросовер возила. Разноврсна гума која нуди супериорна влечна сила на сите терени без да ги жртвува уличните перформанси, Ловецот НА Патеки атс инспирира доверба во различни временски услови и ситуации надвор од патот, додека балансира удобно и тивко возење на тротоарот. Бинарниот дизајн на страничниот ѕид има 3д навртки во облик НА клин од едната страна и навртувачки конвексни навртки во облик на заби од спротивната страна, давајќи им на ентузијастите optionsетски опции за нивните теренски апаратури. Рамномерно распоредени блокови на шарите и среден сооднос празнина-навртка за поизбалансирани перформанси на и надвор од патот. АТС пиењето во жлебовите на блокот на шарите ја подобрува влажната и зимската влечна сила за возење. Двојните навртки за рамо го подобруваат гризечкиот раб на карпестиот терен. Променливиот блок со помош на компјутер, растојанието и распоредот го намалуваат нивото на бучава на патот за помазно возење и ја зголемуваат удобноста за возачот и патниците. Големина : LT33 X12. 50 R20. Опсег На Оптоварување : Ф. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите