.

.

Примарен челик не'рѓосувачки челик жолт IP позлатена 8,5in нараквица

Примарен челик не'рѓосувачки челик жолт IP позлатена 8,5in нараквица

DEN 2.33
Износ

Оваа заслепувачка нараквица е направена од траен нерѓосувачки челик. Нагласена со впечатлива жолта IP-позлатена, оваа нараквица со долга 8,5 инчи се приклучува со затворач на преклопување. Оваа нараквица е совршен натпревар за какви било облеки. Метална тежина : 34,82 грама. Тип на накит : Мода. Димензии : 8,5-инчен х 8мм. Клип : Преклопете го уловот. Метал : Не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите