.

.

Пеперутка Прстен ЦЗ Цврст 14к Жолта Бела Роза Злато Бенд Стилски Сатен И Полиран Фенси Три Боја, Големина 5

Пеперутка Прстен ЦЗ Цврст 14к Жолта Бела Роза Злато Бенд Стилски Сатен И Полиран Фенси Три Боја, Големина 5

DEN 2400.00
Износ

Висококвалитетен фин моден прстен за накит. 100% вистински цврст 14к злато. Одличен женски подарок за секоја пригода, особено како јубилеен прстен, прстен За Ветување или прстен Од Десната Рака. Пеперутка Прстен ЦЗ Цврст 14к Жолта Бела Роза Злато Бенд Стилски Сатен И Полиран Фенси Три Боја, Големина 5. Вистински Цврст 14к Злато. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Бесплатен превозот во НАС. Ставка Во Кутија За Подароци. Висококвалитетен Накит и Услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите