.

.

Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

DEN 1.67
Износ

Воведување На Ретро Пикачу На Момчињата Одг Повторете Ја Детската Маица, совршен додаток на гардеробата на секој млад обожавател на Покемон! Оваа стилска, удобна маица има живописен, шарен дизајн кој го прикажува Пикачу со име на виножито повторете ја позадината. Направена со мешавина од 60% памук и 40% полиестер, оваа кошула е мека, удобна, издржлива и долготрајна, што ја прави одличен избор за активни деца. Кратките ракави се совршени за топло време, а дизајнот без ознаки гарантира дека на вашето дете нема да му пречат никакви нула ознаки. Оваа стилска, удобна маица има живописен, шарен дизајн кој го прикажува Пикачу со име на виножито повторете ја позадината. Направена со мешавина од 60% памук и 40% полиестер, оваа кошула е мека, удобна, издржлива и долготрајна, што ја прави одличен избор за активни деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите