.

.

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик изопачено јаже и жлебн прстен

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик изопачено јаже и жлебн прстен

DEN 415.04
Износ

Кручки не'рѓосувачки челик искривена јаже и жлебна современа привлечност на вашиот изглед со овој изглед од не'рѓосувачки челик. Високо полираниот жлебн опсег е совршен додаток на со изопачените украси за јаже. Сребрена изопачена јаже Edgessilver позлатена ринг7 мм опсег.

R

Им се допаѓа и на купувачите