.

.

Црн позлатен прстен од не'рѓосувачки челик црни јаглеродни влакна

Црн позлатен прстен од не'рѓосувачки челик црни јаглеродни влакна

DEN 784.00
Износ

Крајбрежен накит со црно обложен не'рѓосувачки челик црно јаглеродно влакно ранг -рингед овој воодушевувачки јаглеродни влакна се вметнува во вашата облека што го украсува центарот на овој машки бенд. Црниот позлатен прстен има висок полски финиш. Прстенот е комплетен со ентериер за удобност и обезбедува вклопување. Црниот позлатен прстен има висок полски финиш. Прстенот мери дебелина од 8 мм x 3 mm и тежи 6 грама. Carbon Fiber8mm Band Stiangesties Selegry Steel. Carbon Fiber8mm Bandstiangestiese Steel Every парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите