.

.

Ofенски селански фустан на жени

Ofенски селански фустан на жени

DEN 319.84
Износ

Овој прекрасен женски фустан од селанец е одличен за претстојната пролетна сезона! Одликувајќи се со стил на рамо со еластична, така што останува на место, овој фустан има прекрасни долги ракави со шиење на капчиња. Пар со сандали, флип -апостолки, потпетици или патики. Овој фустан е разноврсен и достапен во разновидни бои. Offенски селански фустан на жени : Полиестер мешавина. Машинско миење ладно. Селски фустан. Исклучен стил на рамо. Долги ракави w/ шиење. Погоди над коленото на повеќето. Достапно во разновидни бои?.

R

Им се допаѓа и на купувачите