.

.

Одлична вредност Декаф појадок мешавина од мелен кафе, средно печено, оз

Одлична вредност Декаф појадок мешавина од мелен кафе, средно печено, оз

DEN 0.67
Износ

Одлична вредност за појадок мешавина Декаф кафе е направено за луѓе кои сакаат ниска содржина на кофеин во кафето за појадок, без да се компромитираат за одличен вкус. 100% зрна кафе Арабика се внимателно избрани од најдобрите насади и се благо печени за да се создаде светла и цитрусна вкус. Тие се спакувани веднаш по печење и мелење за да бидат сигурни дека нивната свежина е доставена до вашата маса. Овој пакет од 32 мл може да послужи до 113 чаши за вас и вашите гости. Можеби го имате како црно кафе, со млечни или млечни замени, или како замрзнат пијалок. Ова кафе е идеално за луѓе кои сакаат да уживаат во сите придобивки што ги нуди свежа чаша кафе, но со помалку горчлив вкус. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи што опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Упатства за кршење Месекот 1 ГОЛЕМИНА лажица мелено кафе за секој 6 fl oz. на ладна, филтрирана вода. Поддржете се на вашата посакувана јачина. За најдобри резултати, чувајте кафе во херметички сад на ладно, темно место. Одлична вредност Декаф појадок мешавина од мелено кафе, лесно печење, 32 мл : направено со 100% кафе од арабика. Лесно печено. Прави 113 чаши кафе. 32 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите