.

.

Завртка Мебел Прилагодлив Кабинет Нозе Гардероба Челик Израмнување Нозе Мебел Нога Додатоци За Маса Троседот Дома

Завртка Мебел Прилагодлив Кабинет Нозе Гардероба Челик Израмнување Нозе Мебел Нога Додатоци За Маса Троседот Дома

DEN 199.84
Износ

Опис. Дали барате професионални, но сепак достапни стапала на ниво на гардероба? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите професионални стапала на ниво на гардероба мора да ги задоволат вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Треска. - Материјал : Челик. - Големина : 5, 55х5, 43х1см/ 2, 18х2, 13х0, 39 инчи. - Повеќекратна Употреба : Одлично За единици за полици, маса, ормари, ногарки за мебел и многу повеќе. - Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив во употреба. - Решете ја нерамномерноста на подот, а завртките може да се инсталираат од двете страни на производот за да ја направите гардеробата посигурна, или може да се инсталира едната страна. - Заштитете го подот : капакот На Стапалата ќе го заштити вашиот под и ќе ја блокира секоја влага да стигне до стапалата. Нема повеќе дамки од ' рѓа оставени на површината на подот. - Лесен, лесен за носење и употреба. Убав гаџет за вашиот дом. Повеќекратна Употреба : Одлично За полици, маса, ормари, ногарки за мебел и многу повеќе. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив во употреба. Решете ја нерамномерноста на подот, а завртките може да се инсталираат од двете страни на производот за да ја направите гардеробата посигурна, или може да се инсталира едната страна. Заштитете го подот : капакот На Стапалата ќе го заштити вашиот под и ќе ја блокира секоја влага да стигне до стапалата. Нема повеќе дамки од ' рѓа оставени на површината на подот. Лесен, лесен за носење и употреба. Убав гаџет за вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите