.

.

Кревачи На Кревети во Дуракаса-Одговара На Огромен Кревет Или Столб За Мебел Создава Дополнителна Висина или Складирање

Кревачи На Кревети во Дуракаса-Одговара На Огромен Кревет Или Столб За Мебел Создава Дополнителна Висина или Складирање

DEN 0.33
Износ

Најсилните Пластични Кревети кревачи на !Произведено во САД или Увезено € НАЈСИЛНИ КРЕВАЧИ НА КРЕВЕТИ НА : што е толку посебно за Кревачите на Кревети во Дуракаса? Нашите тешки кревачи на кревети од 3 инчи СЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ кревачи на оваа страница со дизајн способен безбедно да собере до 2.000 фунти и столб за кревет од 5,5 инчи, сместен на сите големини. Ќе спиете подобро, ќе складирате подобро и ќе живеете подобро со овие цврсти кревачи на кревети!● ИЗВЛЕЧЕТЕ МАКСИМУМ ОД МАЛКУ : Уморни од ограничен простор за складирање во вашиот стан или кондоминиум? Не гледај понатаму! Нашиот 4 пакет кревачи ви дава дополнителни 3 инчи простор за складирање под вашиот кревет, совршен за торби полни со спомени, фиоки за дополнителна облека или куфери за кога патувате. Можностите се бесконечни!€ РАЗНОВРСНА - ДОБИЈТЕ НАЈМНОГУ ЗА ВАШИТЕ ПАРИ : нашите кревачи на мебел се исто така опремени да држат софи, столови, па дури и вашето биро! Каде и да сте дополнителна висина,а не толку простор за складирање, Дуракаса ве покрива! ДАЛИ ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ СО ЗАСПИВАЊЕТО? Кревачите на кревети не само што ви даваат повеќе простор за складирање и висина; тие исто така помагаат во подобар сон за оние со рефлукс на киселина. Додадената висина овозможува воздух што е повеќе без прашина, бидејќи ќе бидете подалеку од подот каде што може да играат деца и домашни миленици, што доведува до подобра циркулација и севкупно подобар одмор!€ 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ако сте незадоволни од купувањето, не двоумете се да не контактирате за замена или 100% враќање на средствата! Наш главен приоритет е да се осигураме дека нашите клиенти се задоволни од нашите производи, процеси и услуги! Дуракаса Кревачи на Кревети од 3 Инчи-Одговара На Огромен Кревет Од 5,5 Инчи Или Столб За Мебел Создава Дополнителни 3 Инчи Висина или Складирање! Тешки Маса Стол Биро Или Троседот Столб (4 3 Инчен Црна).

R

Им се допаѓа и на купувачите