.

.

Париз-2-Таупе-Орев Заврши Нозе

Париз-2-Таупе-Орев Заврши Нозе

DEN 2.67
Износ

Добивајќи инспирација од вистински модерен класичен дизајн, столот Париз-2 Е конструиран од обликувана пластика со цврсти, но витки цврсти нозе од шпилка од буково дрво со челичен влошка за цврстина и издржливост и рамка во вкрстен стил обложена со црн прав. Овие столици не се само стилски, туку и функционални. Продадени во чекори од 2 столици по картон. Париз-2-Таупе-Орев Заврши Нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите