.

.

Дики Менс И Биг Менс 13 Лабаво Вклопување Повеќекратни Џебни Работни Шорцеви

Дики Менс И Биг Менс 13 Лабаво Вклопување Повеќекратни Џебни Работни Шорцеви

DEN 463.52
Износ

Нека легендата живее со Дики 13 " Лабави Шорцеви За Џеб За Повеќекратна Употреба Кои се најпродавани со причина. Колку подолго 13 " инсем, дополнителна просторија во седиштето и бутот и ткаенината за лесна нега, ви дава удобно решение за најтешките работни места. Многу џебови чуваат алатки што мора да ги имате, но петелките за тешки ремени со потпис обезбедуваат доволно сила за да носат што било друго што ви треба во ременот за алат со тежок товар. Ткаенината отпорна на брчки има завршница за ослободување дамки со лесна грижа, додека постојаниот набор со рамен преден дел ве одржува професионално да изгледате со голема вредност. Дики Менс И Големи Менс 13" Лабава Одговара Мулти-Употреба Џеб Работа Шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите