.

.

Машки Летни Карго Шорцеви Права Нога Бермудски Кратки Панталони Дното На Средината На Половината Мажи Лабава Плажа Каки ХЛ

Машки Летни Карго Шорцеви Права Нога Бермудски Кратки Панталони Дното На Средината На Половината Мажи Лабава Плажа Каки ХЛ

DEN 286.40
Износ

Опис : Пол : Мажи, Мажи, Машки, Момчешки Стил : Мажи Карго Шорцеви, Бермудски Кратки Панталони, Обични Лабави Шорцеви Тип : Цврста Боја : Бела, Црна, Воена Зелена, Каки, Светло Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестерваист : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, лето, aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Материјал : 65% Памук 35% Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : мажи кратки панталони со права нога, широки лабави товарни шорцеви, мини панталони со цврста боја, бермудски кратки панталони, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Машките карго шорцеви се дизајнирани со еднобојна, средна половина, чаден среден пораст, права нога, кратки панталони со товарни џебови, кратки панталони со среден струк за Мажи, удобни и шик.4. Мажите директно шорцеви за нозе е мека и пријателска за кожата, погодна за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави товарни шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Карго Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал-Машки Товарни Шорцеви, Изработени од 65% памук 35% полиестер, Дишат, Погодни За Кожата, Удобни за Целодневно Носење. Дизајн-Секојдневни Лабави Товарни Шорцеви, Едноставни, но Разноврсни, Додавајќи Мода на Вашиот Целокупен Фустан. Повеќе Практични И Функционални Џебови, Кои се Доволно Длабоки и Големи за Складирање и Обезбедување На Вашите Клучеви или Телефон и други Најважни Работи. Товарни Панталони Со Права Нога, Опуштено Вклопување, Еластичен Среден Струк. Натпревар-Шорцеви За Улична Облека За Мажи, Одлични За Совпаѓање со Блуза, Резервоар, Кроп Топ, Кошула, Џемпер, Елек За Џемпер, Кардиган, Чизми Со Високи Потпетици, Патики Итн. За Пролет, Лето, Fall и Зима. Повод-Машките Товарни Шорцеви Со Џебови Се Погодни За Забави, Шопинг, Канцеларија, Патување, Секојдневно Носење, Одмор, Собири На Пријатели, Активности на Отворено Итн. Добар Избор Да Бидете Подароци за Вашето Момче, Сопруг, Тато или Син. Лесна Нега-Препорачуваме Измијте Ги Овие Мажи Лабави Товарни Шорцеви Со Ладна Вода. Рачно Или Машинско Перење. Доколку е Потребно, Измијте Го Одделно Од Облека Со Цврста Или Светла Боја за Да Избегнете Избледување и Боење. Не Избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите