.

.

Хуачен Шорцеви За Мажи, Машки Градиент Карго Шорцеви Секојдневен Класичен Фит Летни Шорцеви За Плажа Со Еластична Половина И Џебови

Хуачен Шорцеви За Мажи, Машки Градиент Карго Шорцеви Секојдневен Класичен Фит Летни Шорцеви За Плажа Со Еластична Половина И

DEN 222.08
Износ

Машки Летни Градиентни Карго Шорцеви Лабави Секојдневни Мулти-Џебни Врвки За Џогирање Машки Шорцеви За Летен Градиент На Товар На Шорцеви Лабави Секојдневни Мулти-Џебни Жици За Џогирање За Мажи Детали За Производот : 1. Применливи Прилики : Совршен За Маици, блузи за резервоари, кошули итн., погоден за секојдневно, секојдневно носење, забава, плажа, одмор, запознавање, клуб, улична облека, патување, дома итн. Овие шорцеви се совршени шорцеви за активни малечки исто така прави одличен подарок!2. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : како одличен производ За спортска облека, салон, секојдневна облека и многу повеќе, ова е одлична идеја за подарок! Секој може да го користи во секое време од годината и да го сака. Совршен подарок за родендени, Божиќ или како случаен подарок за вашиот син или пријател.3. Моден стил : еластичен струк, џебни шевови, лабави шорцеви со права нога, многу лежерен и модерен дизајн, покажувајќи ја својата силна фигура, правејќи да изгледате машки и привлечно.4. Удобен материјал : Изработен од мешавина од памук, супер мазен и мек, без мирис, не грижете се за гребење на кожата, дише и удобен за носење.5. Појавување : со вашата омилена надворешна облека. Машките панталони лесно се обложуваат со маици, кошули и врвови на резервоарот. Функција : Совршен За внатрешна или надворешна секојдневна облека, запознавање, одмор, дружење, давајќи ви мода и среќа. Обезбедува лесна удобност со мека топлина и изгледа одлично со врвови, кошули и многу повеќе. Можете да дополнителни парови на овие панталони и тие ќе бидат удобни цело лето карактеристика : Пол : машка сезона : пролет и лето : 5 поени кратки ќе добиете : 1 х машки кратки белешки : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. Забележете дека малата разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот. 100% Полиестер. Врвка за влечење. Измиени рамни предни чино шорцеви со еластична половина и функционална врвка за влечење. Карактеристики аранжман џебови на секоја страна и постави џебови одзади. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите