.

.

Менс сув. 6. мл. Пакет со двојно пика спортска кошула

Менс сув. 6. мл. Пакет со двојно пика спортска кошула

DEN 2.33
Износ

65% полиестер, 35% преводен памук двоен пик; Технологијата на Dryblendâ обезбедува својства за влага; странично; контурирана јака за заварување; Етикета за пренос на топлина; Двоен ракав и долниот полите; чиста завршена плоча со засилена кутија на дното; три копчиња обоени до натпревари; Gilddan Mens Dryblend 6,3 мл. Двоен пик © Спортска кошула 10 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите