.

.

Chaps Men's Spacedey Jersey Golf Polo кошула, големини S-3XL

Chaps Men's Spacedey Jersey Golf Polo кошула, големини S-3XL

DEN 3.33
Износ

Заматете се во стил со Chaps Spacedey Jersey Golf Polo во класичен дизајн на собрани и кратки ракави. Овој дел од истегнување е направен во мека ткаенина за да обезбеди крајна удобност. Совршен за вежбање на тие лулашки на теренот за голф или да го задржите вашиот изглед полиран и убав во следната прилика, можете да го спарите ова поло со вашите омилени панталони или какис за целосен изглед. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Јака : точка. Затворање : стил на пуловер; Затворање на копчињата на вратот. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврст тон; истегнување ткаенина; Класични поглавја од лево градите. Машка маичка за голф Поло од поглавја.

R

Им се допаѓа и на купувачите