.

.

Машки Маици Со Кратки Ракави Во етнички Стил Крпеница Боја Мека Памучна Маица Од Екипажот Летно Лабаво Вклопување Секојдневни Секојдневни Врвови На Маици Црвена Г

Машки Маици Со Кратки Ракави Во етнички Стил Крпеница Боја Мека Памучна Маица Од Екипажот Летно Лабаво Вклопување Секојдневни

DEN 915.84
Износ

2023 модна шема улица нов обичен Кружен Врат Маица Со кратки ракави Материјал : полиестерген : Мажи,табела За Возрасни : Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 88см/34,65" Ракав : 47см/18,50" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 106см/41,73" Рамо : 92см/36.22" ракав : 50см/19.69" должина : 71см/27.95"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 96см/37.80" ракав : 53см/20.87" должина : 74см/29.13"големина : Xxl Биста : 118см/46.46" Рамо : 100см/39.37" ракав : 56см/22.05" должина : 77см/30.31"големина : Хххл биста : 124см/48.82" Рамо : 104см/40.94" Ракав : 59см/23.23" должина : 80см/31.50"Големина : Ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 108см/42.52" ракав : 62см/24.41" должина : 83см/32.68" Погоден За Пролет,лето,fall и зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. Тенок Еднобоен Обичен Маички основни лабави маици против Вратот Машки маици летни меки памучни кошули За Жени ОД ЖАГМИН.

R

Им се допаѓа и на купувачите