.

.

Боб Бургерс за машка и голема машка графичка мачка, 2- пакет

Боб Бургерс за машка и голема машка графичка мачка, 2- пакет

DEN 2.00
Износ

Закачете ги хамбургерите на Боб со оваа машка и голема машка графичка маичка 2- пакет. Задолжително за вентилаторот што е тврд, овој сет вклучува две 100% памучни маици со забавни графички отпечатоци за двојно опции за стилизирање. Спарете ги со вашите омилени фармерки и џогери. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лесна. © Корпорација за филмови од дваесеттиот век, сите права се задржани. Боб Бургерс машка и голема машка графичка графичка пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите