.

.

Женски Врвови Женски Пролет Лето Печатени Кратки Ракави О Вратот Плус Големина Маица Врвот

Женски Врвови Женски Пролет Лето Печатени Кратки Ракави О Вратот Плус Големина Маица Врвот

DEN 442.56
Износ

Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" колк : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04" Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" Колк : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36.22" големина : л половината : 67-93см/26.38-36.61" колк : 79-113см/31.10-44.49" должина на дното : 95см/37.40" големина : xl половината : 70-96см/27.56-37.80" колк : 82-116см/32.28-45,67" должина на дното : 98см/38,58" големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" Колк : 85-119см/33,46-46,85" должина на дното : 101см/39,76" женски пролет лето печатени краток ракав о вратот плус големина маица топфеатури : Кул Отпечатоци Дизајн маица.Погоден за многу прилики, како што се игралишта, периферии, излети, училишни активности итн.Користете мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за пролет летни денови секоја година.Нежно миење на машината. Не избелувајте.Сезона : Пролет, лето повод : Дневен Стил : Симпатична, лежерна : одговара точно на големината содржина на пакетот : 1 х Маици Length S61-87cm/24.02-34.25"73-107cm/28.74-42.13"89cm/35.04"M64-90cm/25.20-35.43"76-110cm/29.92-43.31"92cm/36.22"L67-93cm/26.38-36.61"79-113cm/31.10-44.49"95cm/37.40"XL70-96cm/27.56-37.80"82-116cm/32.28-45.67"98cm/38.58"XXL73-99cm/28.74-38.98"85-119cm/33.46-46.85"101cm/39.76"Size : SWaist : 61-87cm/24.02-34.25"Hip : 73-107cm/28.74-42.13"Должина На Дното : 89см/35,04"Големина : Мваист : 64-90см/25,20-35,43"Колк : 76-110см/29,92-43,31"Должина На Дното : 92см/36,22"Големина : Лваист : 67-93см/26,38-36,61"Колк : 79-113см/31.10-44.49"должина на дното : 95см/37.40"големина : xlwaist : 70-96см/27.56-37.80"колк : 82-116см/32.28-45.67"Должина На дното : 98см/38.58"големина : xxlwaist : 73-99см/28.74-38.98"Колк : 85-119см/33,46-46,85"должина на дното : 101см/39,76" материјал : пријателска за Кожата и удобна ткаенина, која не ја иритира кожата, има елегантен изглед И Меко Чувство. Натпревар : Лесно спарете ја секоја облека. Можете да го спарите со слаби фармерки/ фармерки/ хеланки/ палто/ јакни/ патики/ чизми/ потпетици за шик изглед во пролет ,umn и зима. Повод : Совршен секојдневен врв, погоден за женско секојдневно носење и секоја пригода за одмор, како што се состанување, собирање, патување, одмор и семејни активности. Како да се мие : Миење Раце / ладна вода. Забелешка : ве молиме погледнете ја табелата со владетели што ја даваме пред да ја купите, за да ја изберете големината што ви одговара!.

R

Им се допаѓа и на купувачите