.

.

Женски Проѕирни Мрежести Врвови Со Кратки Ракави Обична Маица

Женски Проѕирни Мрежести Врвови Со Кратки Ракави Обична Маица

DEN 331.04
Износ

Женски Проѕирни Мрежести Врвови Со Кратки Ракави Обична Маица ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Жените возрасни мода култура врвот кошула, тенок одговара и да видиме преку дизајн. 3.Мека и удобна за носење, носење под сите ваши врвови и фустани без ракави и прерамки. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст (Проѕирен) Стил : Обична должина На Фустанот : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина под Биста Collar Length S62cm/24.41"35cm/13.78"26cm/10.24"M66cm/25.98"36cm/14.17"27cm/10.63"L70cm/27.56"37cm/14.57"28cm/11.02"XL74cm/29.13"38cm/14.96"29cm/11.42"XXL78cm/30.71"39cm/15.35"30cm/11.81"XXXL82cm/32.28"40cm/15.75"31cm/12.20"XXXXL86cm/33.86"41cm/16.14"32cm/12.60"XXXXXL90cm/35.43"42cm/16.54"33cm/12.99"Size : Сандер Биста : 62см/24.41"Јака : 35см/13.78"Должина : 26см/10.24"Големина : Мундер Биста : 66см/25.98"Јака : 36см/14.17"Должина : 27см/10.63"Големина : Лундер Биста : 70см/27.56"Јака : 37см/14.57"Должина : 28см/11.02"големина : xlunder биста : 74cm/29.13"јака : 38cm/14.96"Должина : 29cm/11.42"големина : xxlunder биста : 78cm/30.71"јака : 39cm/15.35"Должина : 30cm/11.81"големина : Xxxlunder биста : 82cm/32.28"јака : 40см/15.75"должина : 31см/12.20"големина : ххххлундер Биста : 86см/33.86"јака : 41см/16.14"должина : 32см/12.60"големина : ххххлундер биста : 90см/35.43"Јака : 42см/16.54"Должина : 33см/12.99" долна облека За Жени. Секси Долна Облека За Жени. Долна Облека За Жени За Секси Непослушен. Секси Долна Облека За Жени Непослушен За Секс. Секси долна облека од тантела, пижами се совршени за брачна ноќ, период на меден месец или секоја посебна ноќ за да ве направат пошармантни и шармантни. Изработени од растеглива цветна ткаенина од тантела, прекрасна фестонирана облога, двослојна чипка со детали на градите, витко вклопување за да ги покажете вашите облини, прилагодливи вкрстени ремени за совршено вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите